Live Football Soccer Scores

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Bu Günün Oyunları: 23.09.2017
England - Premier League
13:30 - , West Ham United -:- Tottenham Hotspur
16:00 - , Burnley -:- Huddersfield Town
16:00 - , Everton -:- AFC Bournemouth
16:00 - , Manchester City -:- Crystal Palace
16:00 - , Southampton -:- Manchester United
16:00 - , Stoke City -:- Chelsea
16:00 - , Swansea City -:- Watford
18:30 - , Leicester City -:- Liverpool
France - Ligue 1
17:00 - , Montpellier -:- Paris Saint Germain
20:00 - , Bordeaux -:- Guingamp
20:00 - , Caen -:- Amiens
20:00 - , Lyon -:- Dijon
20:00 - , Metz -:- Troyes
Germany - 1. Bundesliga
15:30 - , RasenBallsport Leipzig -:- Eintracht Frankfurt
15:30 - , Hoffenheim -:- Schalke 04
15:30 - , Werder Bremen -:- Freiburg
15:30 - , Mainz 05 -:- Hertha Berlin
15:30 - , VfB Stuttgart -:- Augsburg
18:30 - , Borussia Dortmund -:- Borussia Moenchengladbach
Italy - Serie A
15:00 - , Roma -:- Udinese
18:00 - , SPAL 2013 -:- SSC Napoli
20:45 - , Juventus -:- Torino
Netherlands - Eredivisie
18:30 - , Willem II -:- SC Heerenveen
19:45 - , Feyenoord -:- NAC Breda
19:45 - , Heracles -:- Roda JC Kerkrade
20:45 - , ADO Den Haag -:- Sparta Rotterdam
Portugal - Primeira Liga
17:00 - , Estoril -:- Chaves
19:15 - , Moreirense -:- Sporting CP
21:30 - , Benfica -:- Pacos de Ferreira
Russia - Premier League
15:30 - , Dinamo Moscow -:- CSKA Moscow
18:00 - , Spartak Moscow -:- Anzhi Makhachkala
Spain - Primera Division
13:00 - , Atletico Madrid -:- Sevilla
16:15 - , Alaves -:- Real Madrid
18:30 - , Malaga -:- Athletic Bilbao
20:45 - , Girona -:- Barcelona
Argentina - Superliga
00:05 - FT, Belgrano 0:0 Tigre
02:05 - 8', Patronato de Parana 0:0 Atletico Tucuman
19:05 - , Arsenal Sarandi -:- Temperley
19:05 - , Huracan -:- Union
21:15 - , Chacarita Juniors -:- Talleres
23:05 - , Velez Sarsfield -:- Boca Juniors
Austria - Bundesliga
16:00 - , Rapid Wien -:- Wolfsberger AC
18:30 - , Sturm Graz -:- Altach
18:30 - , SKN St. Poelten -:- Admira Moedling
18:30 - , LASK -:- Mattersburg
Belgium - First Division A
18:00 - , Genk -:- Oostende
20:00 - , Royal Excel Mouscron -:- Eupen
20:00 - , KV Mechelen -:- St.Truiden
20:30 - , Waasland-Beveren -:- Anderlecht
Bulgaria - First Professional League
14:30 - , Slavia Sofia -:- Vitosha Bistritsa
16:30 - , Pirin Blagoevgrad -:- Vereya
19:00 - , Cherno More Varna -:- Etar
International - CAF Champions League Final Stage
19:30 - , USM Alger -:- Ferroviário da Beira
20:00 - , Esperance -:- Al Ahly
22:00 - , Wydad Casablanca -:- Mamelodi Sundowns FC
Croatia - 1. Division
17:00 - , Cibalia -:- Inter Zapresic
19:00 - , Slaven -:- Rijeka
Czech Republic - 1. Division
17:00 - , Zlin -:- Slavia Prague
17:00 - , Bohemians 1905 -:- Jablonec
17:00 - , Sigma Olomouc -:- Dukla Praha
18:00 - , Mlada Boleslav -:- Viktoria Plzen
Denmark - Superligaen
16:00 - , AC Horsens -:- FC Helsingoer
18:00 - , FC Koebenhavn -:- Silkeborg
England - Championship
16:00 - , Bolton Wanderers -:- Brentford
16:00 - , Derby County -:- Birmingham City
16:00 - , Fulham -:- Middlesbrough
16:00 - , Leeds United -:- Ipswich Town
16:00 - , Norwich City -:- Bristol City
16:00 - , Preston North End -:- Millwall
16:00 - , Queens Park Rangers -:- Burton Albion
16:00 - , Reading -:- Hull City
16:00 - , Sunderland -:- Cardiff City
16:00 - , Wolverhampton Wanderers -:- Barnsley
18:30 - , Aston Villa -:- Nottingham Forest
Germany - 2. Bundesliga
13:00 - , St. Pauli -:- Fortuna Duesseldorf
13:00 - , Arminia Bielefeld -:- FC Heidenheim
13:00 - , Jahn Regensburg -:- Eintracht Braunschweig
Greece - Super League
15:00 - , Apollon Smirnis -:- Platanias
17:15 - , Atromitos -:- Lamia
19:30 - , Panetolikos -:- Panathinaikos
Hungary - NB I
18:00 - , Vasas Budapest -:- Haladas
18:00 - , Ferencvaros -:- Diosgyori VTK
18:00 - , Paksi SE -:- Balmazujvaros
18:00 - , Debrecen -:- Puskas FC Academy
18:15 - , Mezokovesd SE -:- Ujpest
20:30 - , Videoton FC -:- Budapest Honved
Israel - Ligat HaAl
17:00 - , Hapoel Ironi Akko -:- Bnei Yehuda Tel Aviv
18:00 - , Hapoel Raanana -:- Hapoel Ashkelon
18:15 - , FC Ashdod -:- Maccabi Netanya
19:30 - , Hapoel Haifa -:- Hapoel Beer Sheva
Italy - Serie B
15:00 - , Bari -:- Ternana
15:00 - , Brescia -:- Foggia
15:00 - , Cremonese -:- Pescara
15:00 - , Empoli -:- Cittadella
15:00 - , Novara -:- Avellino
15:00 - , Perugia -:- Frosinone
15:00 - , Salernitana -:- Spezia
15:00 - , Entella -:- Carpi
15:00 - , Venezia -:- Parma Calcio 1913
N. Ireland - Premiership
16:00 - , Glenavon -:- Ards
16:00 - , Ballinamallard United -:- Ballymena United
16:00 - , Carrick Rangers -:- Cliftonville
16:00 - , Crusaders -:- Dungannon Swifts
16:00 - , Glentoran -:- Coleraine
Norway - Eliteserien
18:00 - , FK Haugesund -:- Viking
Poland - Ekstraklasa
15:30 - , Termalica Nieciecza -:- Lechia Gdansk
18:00 - , Pogon Szczecin -:- Gornik Zabrze
20:30 - , Korona Kielce -:- Wisla Krakow
Romania - Liga I
19:30 - , Concordia Chiajna -:- Sepsi OSK
Scotland - Premiership
13:00 - , Rangers -:- Celtic
16:00 - , Kilmarnock -:- Dundee FC
16:00 - , Ross County -:- Hibernian
16:00 - , St.Johnstone -:- Hamilton Academical
17:00 - , Partick Thistle -:- Hearts
Slovakia - Super Liga
17:00 - , Nitra -:- Ruzomberok
19:00 - , FK Senica -:- Spartak Trnava
19:00 - , Zlate Moravce -:- Zeleziarne Podbrezova
Slovenia - Prva Liga
14:00 - , ND Triglav -:- Ankaran Hrvatini
16:00 - , Gorica -:- Krsko Posavje
20:20 - , NK Celje -:- Olimpija Ljubljana
Spain - Segunda Division
16:00 - , Reus -:- Osasuna
18:00 - , Sporting Gijon -:- Lorca FC
18:00 - , Granada -:- Cordoba
20:00 - , Tenerife -:- Alcorcon
Sweden - Allsvenskan
14:00 - , Halmstads BK -:- IFK Norrkoeping
Switzerland - Super League
19:00 - , Basel -:- FC Zuerich
19:00 - , Luzern -:- Lausanne
Turkey - Super Lig
13:00 - , Konyaspor -:- Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
15:30 - , Genclerbirligi -:- Istanbul Basaksehir
18:30 - , Fenerbahce -:- Besiktas
Ukraine - Premier League
13:00 - , Zirka -:- Shakhtar Donetsk
18:30 - , Dynamo Kyiv -:- Veres Rivne
USA - Major League Soccer
21:00 - , New York City FC -:- Houston Dynamo
23:00 - , New England Rev. -:- Toronto FC
USA - USL
03:00 - , Real Monarchs SLC -:- Orange County SC
Belgium - First Division B 1st Stage
17:00 - , Cercle Brugge -:- Tubize
20:30 - , Lierse -:- Union St.-Gilloise
Brazil - Serie B
00:15 - FT, Juventude 0:0 Boa Esporte Clube
02:30 - , Londrina EC -:- Santa Cruz
02:30 - , Luverdense -:- Oeste FC
21:30 - , Figueirense -:- ABC
21:30 - , Nautico -:- Internacional
21:30 - , Goias -:- Paysandu
21:30 - , CRB -:- Criciuma
Egypt - Premier League
15:00 - , Al Asyoty Sport -:- Ismaily SC
17:00 - , El Dakhleya -:- El Geish
England - League 1
16:00 - , Bristol Rovers -:- Blackpool
16:00 - , Charlton Athletic -:- Bury
16:00 - , Fleetwood Town -:- Southend United
16:00 - , Northampton Town -:- Bradford City
16:00 - , Oxford United -:- Walsall
16:00 - , Peterborough United -:- Wigan Athletic
16:00 - , Plymouth Argyle -:- Doncaster Rovers
16:00 - , Rochdale -:- Gillingham
16:00 - , Rotherham United -:- Oldham Athletic
16:00 - , Scunthorpe United -:- Portsmouth
16:00 - , Shrewsbury Town -:- Blackburn Rovers
England - League 2
16:00 - , Accrington Stanley -:- Cheltenham Town
16:00 - , Barnet -:- Crawley Town
16:00 - , Colchester United -:- Wycombe Wanderers
16:00 - , Coventry City -:- Exeter City
16:00 - , Crewe Alexandra -:- Carlisle United
16:00 - , Luton Town -:- Chesterfield
16:00 - , Mansfield Town -:- Cambridge United
16:00 - , Newport County -:- Grimsby Town
16:00 - , Notts County -:- Lincoln
16:00 - , Stevenage -:- Morecambe
16:00 - , Yeovil Town -:- Port Vale
Estonia - Meistriliiga
12:00 - , Levadia Tallinn -:- Tammeka
12:00 - , Paide Linnameeskond -:- Tulevik Viljandi
15:00 - Cnc, Nomme JK Kalju -:- Paernu Linnameeskond
15:00 - , JK Sillamae Kalev -:- Flora Tallinn
15:00 - , Nomme JK Kalju -:- Parnu JK Vaprus
Finland - Cup Final Stage
16:00 - , SJK -:- HJK
France - Ligue 2
15:00 - , Lorient -:- Nancy
Italy - Serie C Grp. C
14:30 - , Racing Fondi -:- Reggina
16:30 - , Casertana -:- Akragas
16:30 - , Bisceglie -:- Sicula Leonzio
16:30 - , Rende -:- Virtus Francavilla
16:30 - , Siracusa Calcio -:- Cosenza
20:30 - , Paganese -:- Juve Stabia
20:30 - , Monopoli -:- Matera
20:30 - , Catanzaro -:- Lecce
20:30 - , Catania -:- Fidelis Andria
Japan - J. League
07:00 - , Consadole Sapporo -:- Albirex Niigata
08:00 - , Shimizu S-Pulse -:- Sanfrecce Hiroshima
09:00 - , Urawa Red Diamonds -:- Sagan Tosu
09:00 - , Kashiwa Reysol -:- FC Tokyo
09:00 - , Jubilo Iwata -:- Omiya Ardija
11:00 - , Ventforet Kofu -:- Yokohama F.Marinos
12:00 - , Kashima Antlers -:- Gamba Osaka
12:00 - , Cerezo Osaka -:- Vegalta Sendai
12:00 - , Vissel Kobe -:- Kawasaki Frontale
Scotland - Championship
16:00 - , Brechin City -:- Dunfermline Athletic
16:00 - , Dumbarton -:- Inverness CT
16:00 - , Dundee United -:- Greenock Morton
16:00 - , Falkirk -:- Livingston
Scotland - League One
16:00 - , Alloa Athletic -:- Albion Rovers
16:00 - , East Fife -:- Forfar Athletic
16:00 - , Queen's Park -:- Ayr United
16:00 - , Raith Rovers -:- Airdrieonians
16:00 - , Stranraer -:- Arbroath
Singapore - S.League
13:30 - , Hougang United FC -:- Brunei DPMM
13:30 - , Geylang International FC -:- Home United FC
Spain - Segunda B Grp. I
16:00 - , Celta Vigo B -:- Rapido de Bouzas
Spain - Segunda B Grp. II
16:00 - , Arenas Getxo -:- Barakaldo
18:00 - , Real Sociedad B -:- Burgos CF
Spain - Segunda B Grp. III
18:00 - , Valencia B -:- Ontinyent
Sweden - Superettan
14:00 - , Degerfors -:- IK Frej Taeby
16:00 - , Brommapojkarna -:- Aatvidaberg
16:00 - , Varbergs BoIS FC -:- Dalkurd FF
Turkey - 1. Lig
14:00 - , Altinordu -:- Gaziantepspor
20:00 - , Manisaspor -:- Istanbulspor
Wales - Premier League
15:30 - , Connah's Quay -:- Cardiff Met University
15:30 - , Prestatyn Town FC -:- Newtown
18:15 - , Aberystwyth -:- Bangor City
Algeria - Ligue 1
18:00 - , ES Setif -:- JS Saoura
18:00 - , USM El Harrach -:- CS Constantine
18:00 - , US Biskra -:- CR Belouizdad
Argentina - Primera B Nacional
02:00 - 15', Atletico Rafaela 0:0 Los Andes
02:05 - 3', Deportivo Moron 0:0 Deportivo Riestra
02:30 - , Independiente Rivadavia -:- San Martin de Tucuman
18:05 - , Brown de Adrogue -:- Instituto
21:00 - , Ferro Carril Oeste -:- Almagro
23:05 - , Quilmes -:- Villa Dalmine
Argentina - Federal A Zona 4
21:00 - , Deportivo San Jorge Tucuman -:- Deportivo Mandiyu
Argentina - Primera B Metropolitana
01:00 - 57', CA Talleres Remedios de Escalada 2:1 Villa San Carlos
18:05 - Pst, CA San Miguel -:- Atlanta
20:30 - , CA Defensores de Belgrano -:- CD UAI Urquiza
20:30 - , Sacachispas FC -:- CA Fenix
Azerbaijan - Premier League
15:30 - , Shabail -:- FC Kapaz
18:00 - , Zira -:- Inter Baku
Belarus - Premier League
17:00 - , BATE Borisov -:- FK Slutsk
18:00 - , Shakhtyor Soligorsk -:- Isloch
Bolivia - Primera Division - Clausura Adecuacion
21:00 - , Club Petrolero -:- Guabira
23:15 - , Nacional Potosi -:- Universitario
Bosnia-Herzegovina - Premier League
16:00 - , Celik Zenica -:- GOSK Gabela
16:00 - , Radnik Bijeljina -:- FK Sarajevo
17:00 - , Zrinjski Mostar -:- FK Mladost Doboj Kakanj
19:00 - , Sloboda Tuzla -:- Zeljeznicar
Chile - Primera Division Torneo de Transicion
01:35 - 41', Colo Colo 1:0 San Luis
20:30 - , Antofagasta -:- Union Espanola
23:00 - , Universidad de Chile -:- Everton CD
China - Super League
09:30 - , Yanbian -:- Liaoning Hongyun
13:35 - , Shanghai Shenhua -:- Guangzhou R&F F.C.
13:35 - , Jiangsu Suning FC -:- Guizhou Hengfeng Zhicheng
13:35 - , Tianjin Teda -:- Tianjin Quanjian
China - China League
09:45 - , Shanghai Shenxin -:- Dalian Yifang
10:00 - , Baoding Yingli Yitong -:- Beijing BG
10:00 - , Yunnan Lijiang -:- Zhejiang Yiteng
13:00 - , Dalian Transcendence -:- Qingdao Huanghai
13:35 - , Hangzhou Greentown -:- Wuhan Zall
13:35 - , Nei Mongol Zhongyou FC -:- Shijiazhuang Ever Bright
Colombia - Primera A Clausura
02:45 - , Cortulua -:- CD Jaguares
21:00 - , Tigres FC -:- La Equidad
23:00 - , Independiente Medellin -:- Rionegro Aguilas
Cyprus - 1. Division
17:00 - , Omonia Nicosia -:- Alki Oroklinis
18:00 - , AEL Limassol -:- Apollon Limassol
19:00 - , Nea Salamis -:- AEK Larnaca
Czech Republic - FNL
10:15 - , Pardubice -:- Zizkov
16:30 - , Frydek-Mistek -:- Olympia Prague
18:00 - , Vitkovice -:- Trinec
18:00 - , Opava -:- FC Vlasim
Denmark - 2. Division Grp. 1
15:00 - , Hilleroed -:- B 93
15:00 - , Frem -:- AB
15:00 - , Skovshoved -:- Broenshoej
Denmark - 2. Division Grp. 2
14:00 - , Marienlyst -:- Naesby
14:00 - , Dalum -:- Middelfart G og BK
14:00 - , Greve -:- Kolding IF
Denmark - 2. Division Grp. 3
13:00 - , IF Lyseng -:- VSK Aarhus
13:00 - , Odder IGF -:- Kjellerup
15:00 - , FC Sydvest 05 -:- Jammerbugt FC
15:00 - , Aarhus Fremad -:- Ringkoebing
Ecuador - Serie A - Clausura
18:30 - , Independiente del Valle -:- Clan Juvenil
El Salvador - Primera Division - Apertura
23:00 - , Pasaquina -:- Santa Tecla FC
England - National League
16:00 - , Aldershot Town -:- Leyton Orient
16:00 - , Boreham Wood -:- Ebbsfleet United
16:00 - , Chester FC -:- Maidenhead United
16:00 - , FC Halifax Town -:- Bromley
16:00 - , Guiseley -:- Dover
16:00 - , Hartlepool United -:- Eastleigh
16:00 - , Maidstone -:- Gateshead FC
16:00 - , Solihull Moors -:- Dagenham & Redbridge
16:00 - , Sutton United -:- Barrow
16:00 - , Torquay United -:- Macclesfield Town
16:00 - , AFC Fylde -:- Woking
16:00 - , Tranmere Rovers -:- Wrexham
England - National League North
16:00 - , Boston United -:- Darlington
16:00 - , Brackley Town -:- Curzon
16:00 - , Chorley -:- Telford
16:00 - , Gainsborough -:- Salford City
16:00 - , Harrogate -:- York City
16:00 - , Kidderminster Harriers -:- Blyth Spartans
16:00 - , Leamington -:- Bradford PA
16:00 - , Nuneaton Town -:- Southport
16:00 - , Spennymoor Town FC -:- Alfreton Town
16:00 - , Stockport -:- North Ferriby United
England - National League South
16:00 - , Bath City -:- Wealdstone
16:00 - , Bognor Regis Town -:- Gloucester City
16:00 - , Braintree Town -:- Hungerford Town
16:00 - , Chippenham Town -:- Hemel Hempstead
16:00 - , East Thurrock United -:- Truro City
16:00 - , Eastbourne Borough -:- Oxford City
16:00 - , Hampton & Richmond -:- Concord Rangers
16:00 - , Havant and Waterlooville -:- Welling United
16:00 - , Poole Town FC -:- Chelmsford
16:00 - , Weston Super Mare -:- Dartford
16:00 - , Whitehawk -:- St.Albans
Macedonia - Prva Liga
15:30 - , Renova -:- Shkupi
France - National
15:35 - , Grenoble -:- Cholet
Georgia - Erovnuli Liga
14:30 - , Lokomotivi Tbilisi -:- Chikhura
18:00 - , Dila Gori -:- Samtredia
Germany - 3. Liga
14:00 - , Osnabrueck -:- Wuerzburger Kickers
14:00 - , Carl Zeiss Jena -:- Preußen Muenster
14:00 - , FSV Zwickau -:- Werder Bremen II
14:00 - , Hallescher FC -:- Chemnitzer FC
14:00 - , Fortuna Koeln -:- Sportfreunde Lotte
14:00 - , Wehen -:- Sonnenhof Grossaspach
14:00 - , Unterhaching -:- Meppen
Germany - Regionalliga Bayern
13:00 - , FC Pipinsried -:- TSV Buchbach
14:00 - , Bayern Munich II -:- FC Memmingen
14:00 - , FC Unterfoehring -:- 1860 Muenchen
14:00 - , VfR Garching -:- SV Seligenporten
14:00 - , Ingolstadt II -:- Nuernberg II
14:00 - , Augsburg II -:- Burghausen
14:00 - , VfB Eichstаеtt -:- 1860 Rosenheim
Germany - Regionalliga North
13:00 - , Wolfsburg II -:- TSV Havelse
13:00 - , Hamburger SV II -:- St.Pauli II
15:00 - , VfV Hildesheim -:- BSV Rehden
15:00 - , Eutin 08 -:- Hannover 96 II
Germany - Regionalliga Northeast
13:30 - , Berliner AK 07 -:- Energie Cottbus
Germany - Regionalliga Southwest
14:00 - , Saarbruecken -:- FCA Walldorf
14:00 - , Hessen Kassel -:- Elversberg
14:00 - , Ulm -:- SV Roechling
14:00 - , TSV Steinbach -:- Freiburg II
Germany - Regionalliga West
14:00 - , SC Verl -:- Bonner SC
14:00 - , Westfalia Rhynern -:- FC Wegberg-Beeck
14:00 - , Wattenscheid -:- SC Wiedenbrueck
14:00 - , TuS Erndtebrueck -:- Fortuna Duesseldorf II
14:00 - , Viktoria Koeln 1904 -:- KFC Uerdingen
14:00 - , SV Roedinghausen -:- FC Koeln II
15:00 - , Borussia Moenchengladbach II -:- RW Essen
Iceland - 1. Deild
16:00 - , Fylkir -:- IR Reykjavik
16:00 - , HK Kopavogs -:- Keflavik
16:00 - , Leiknir Reykjavik -:- Grotta
16:00 - , Fram Reykjavik -:- Throttur Reykjavik
16:00 - , Selfoss -:- Haukar
16:00 - , UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur -:- Thor Akureyri
Japan - J. League 2
07:00 - , Fagiano Okayama FC -:- Kamatamare Sanuki
08:00 - , Kyoto Sanga FC -:- Shonan Bellmare
09:00 - , Tokushima Vortis -:- Machida Zelvia
Jordan - Premier League
18:30 - , Al-Ahly -:- Mansheiat Bani Hasan
18:30 - , Ramtha SC -:- Al-Yarmouk
Kazakhstan - Premier League
11:00 - , FC Astana -:- Taraz
Latvia - Virsliga
16:00 - Cnc, RFS -:- SK Babite
Moldova - National Division
15:30 - , FC Sfintul Gheorghe -:- Zimbru
15:30 - , Dinamo-Auto -:- CS Petrocub
17:00 - , FC Sheriff -:- Dacia Chisinau
Morocco - Botola Pro
17:00 - , RSB Berkane -:- Olympic Club de Safi
17:00 - , Raja Casablanca -:- KACM
18:00 - Pst, FAR Rabat -:- Wydad Casablanca
18:00 - Pst, MAT Tetouan -:- FUS Rabat
Paraguay - Division Profesional - Clausura
00:00 - FT, General Diaz 1:1 Luqueno
02:10 - 6', Sportivo Trinidense 0:0 Rubio Nu
Peru - Primera Division - Clausura
19:30 - , Juan Aurich -:- Alianza Atletico
22:00 - , FBC Melgar -:- Ayacucho FC
Poland - 1. Division
12:45 - , Odra Opole -:- Stal Mielec
16:00 - , Gornik Leczna -:- GKS Tychy 71
16:00 - , Puszcza Niepolomice -:- Stomil Olsztyn
16:00 - , Rakow Czestochowa -:- Bytovia Bytow
17:00 - , Chojniczanka Chojnice -:- Olimpia Grudziadz
18:00 - , Zaglebie Sosnowiec -:- Wigry Suwalki
19:00 - , Miedz Legnica -:- Podbeskidzie Bielsko-Biala
Poland - 2. Division
15:00 - , Blekitni Stargard -:- Garbarnia
15:00 - , Stal Stalowa Wola -:- Radomiak Radom
15:00 - , GKS Jastrzebie -:- Wisla Pulawy
16:00 - , Gryf Wejherowo -:- Siarka Tarnobrzeg
16:00 - , Lodzki KS -:- Olimpia Elblag
17:00 - , GKS Belchatow -:- ROW Rybnik 1964
19:00 - , MKS Kluczbork -:- Rozwoj Katowice
Russia - PFL Zone Center
14:00 - , Saturn Ramenskoye -:- Khimik Novomoskovsk
14:00 - Cnc, Metalurg Lypetsk -:- Yunost Moscow
15:00 - , Sokol Saratov -:- Strogino
15:00 - , Dinamo Briansk -:- FC Ryazan
17:00 - , Energomash Belgorod -:- Kaluga
18:00 - , Zorky Krasnogorsk -:- Zenit Penza
Russia - PFL Zone South
12:00 - , Akademia Rostov -:- Kuban Krasnodar II
14:00 - Cnc, FC Rotor Volgograd II -:- Chayka
15:00 - , Mashuk-KMV -:- Spartak Vladikavkaz
16:00 - , Afips Afipsky -:- Biolog Novokubansk
16:00 - , Druzhba -:- Angusht Nazran
17:00 - , Chernomorets Novorossiysk -:- SKA Rostov
Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
13:00 - , FC Orenburg II -:- Neftekhimik
Russia - PFL Zone West
13:00 - , Znamya -:- Tekstilshchik
15:00 - , Veles Moscow -:- CRFSO Smolensk
15:00 - , Luki-Energiya -:- Murom
16:00 - , Lokomotiv-Kazanka Moscow -:- Dinamo St Petersburg II
16:00 - , Spartak Kostroma -:- FC Dolgoprudny
Saudi Arabia - Premier League
17:15 - , Al-Ettifaq -:- Al Shabab
17:15 - , Al Qadasiya -:- Al-Faisaly
19:20 - , Al-Raed -:- Al-Taawon
Scotland - League Two
16:00 - , Clyde -:- Cowdenbeath
16:00 - , Edinburgh City -:- Peterhead
16:00 - , Elgin City -:- Montrose
16:00 - , Stenhousemuir -:- Berwick Rangers
16:00 - , Stirling Albion -:- Annan Athletic
South Africa - Premier Soccer League
15:00 - , Baroka FC -:- Ajax Cape Town
18:00 - , Bidvest Wits -:- Orlando Pirates
20:00 - , Kaizer Chiefs -:- Lamontville Golden Arrows
20:15 - , AmaZulu FC -:- Platinum Stars
South Korea - K. League Classic
11:00 - , Incheon United -:- Suwon Bluewings
11:00 - , Ulsan Hyundai -:- Jeonnam Dragons
12:00 - , Sangju Sangmu -:- Jeju United
South Korea - K. League Challenge
12:00 - , Suwon City -:- Daejeon Citizen
12:00 - , FC Anyang -:- Ansan Greeners
12:00 - , Gyeongnam FC -:- Bucheon FC 1995
Switzerland - Challenge League
19:00 - , Aarau -:- FC Rapperswil-Jona
Thailand - Thai League
12:45 - , Bangkok United -:- Super Power Samut Prakan FC
13:00 - , Sukhothai FC -:- Bangkok Glass
14:00 - , Suphanburi FC -:- Sisaket FC
14:00 - , Police Tero FC -:- Chiangrai United
15:00 - , Siam Navy FC -:- Muang Thong United
U.A.E. - Arabian Gulf League
15:25 - , Hatta -:- Al-Ain
18:30 - , Ajman -:- Shabab Al-Ahli Dubai FC
Uruguay - Primera Division Clausura
21:00 - , River Plate -:- Rampla Juniors
21:00 - , Liverpool FC -:- Boston River
Venezuela - Primera Division - Clausura
21:00 - , Deportivo Zulia -:- Aragua FC
23:00 - , Carabobo FC -:- Zulia
Denmark - 3F Ligaen
13:00 - , Ballerup-Skovlunde -:- Fortuna Hjoerring
13:00 - , Vejle Boldklub -:- KoldingQ
Denmark - 1. Division Grp. 1
12:00 - , Damsoe -:- KoldingQ
France - Division 1
18:00 - , Rodez Aveyron -:- Guingamp
Norway - Toppserien
14:00 - , Vaalerenga -:- Avaldsnes
15:00 - , Kolbotn -:- Trondheims-Oern
17:00 - , Klepp -:- LSK Kvinner
USA - NWSL
21:30 - , Orlando Pride -:- Portland Thorns

IP: 54.80.137.187
Browser: Unknown Unknown ?
YENI.PRO Pulsuz Yuklemeler